Izabela & Dariusz

Wsiadałam do samochodu z nadzieją, że moja nawigacja odnajdzie tajemniczą miejscowość „Hersztupowo”. Iza uprzedzała mnie, że łatwo ją przeoczyć, bo to taka maleńka kropeczka na mapie Polski ;) Moja orientacja w terenie jednak ma się dobrze, bo dojechałam w samą porę na przygotowania ślubne. Wyobraźcie sobie te emocje. Niektórzy nie spali już od 6 rano! Weszłam na piętro i już wiedziałam, że to będzie niezwykły dzień. Darek uśmiechnięty od ucha do ucha, wpatrzony w Izę, podczas gdy malowała ją wizażystka. Takie spojrzenia i uśmiechy towarzyszyły im przez cały dzień ślubu. A ja byłam wniebowzięta, że mogę łapać te momenty! :)

Przygotowania ślubne: dom rodzinny Panny Młodej | Hersztupowo

Ceremonia: kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego |  Siemowo

Wesele: Gościniec Niezapominajka | Dalewo

 

fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (1-2)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (3)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (4)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (5)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (6)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (7)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (8)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (9)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (10)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (11)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (12)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (13)

fotografia-slubna-poznan-leszno-gosciniec-niezapominajka-fotograf-TiAmoFoto (14-15)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (16)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (17)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (18)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (19)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (20)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (21-22)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (23)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (24)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (25)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (26)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (27)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (28)fotografia-slubna-poznan-leszno-fotograf-TiAmoFoto (29)

Fotoreportaż ślubny

Sesja ślubna w Anglii

Zobacz również zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Izy i Darka :) (klik)

Zapisz