Basia ♥ Adrian

W ostatnią sobotę działy się rzeczy niesamowite. To był jeden z najpiękniejszych dni w mojej karierze fotografa ślubnego. Razem z Feel’em (który wspierał mnie jako drugi fotograf oraz niestrudzony kierowca) z samego rana wyruszyliśmy aż do Wrocławia, aby udokumentować wspaniałe chwile Pary Młodej. Totalnie nieświadomi, jak ogromny wpływ będzie miało na nas wszystko to, czego doświadczyliśmy tego pięknego dnia…

Ślub Basi i Adriana był niezapomniany. Zorganizowali go całkowicie po swojemu. Przygotowania trwały jedynie dwa miesiące, a wszystko przebiegło perfekcyjnie. Uwielbiam osoby, które podążają za tym, co podpowiada im serce i nie sugerują się opinią otoczenia. Basia i Adrian mieli swój własny, niecodzienny pomysł na intymny, kameralny ślub, spędzony w gronie tylko kilku najbliższych osób. Bardzo spodobała mi się ta koncepcja.

Często wzruszam się podczas przysięgi małżeńskiej, ale tym razem ledwie powstrzymałam łzy… Widok Basi, której łza szczęścia płynie po policzku, jej łamiący się głos, kiedy powtarzała słowa przysięgi… Miałam ciarki na całym ciele i czułam, że to jest dokładnie to miejsce, w którym powinnam być – tu i teraz.

To najwspanialsza praca świata – móc dokumentować emocje, towarzyszące kochającym się ludziom w ich najważniejszych momentach życia. Nie zamieniłabym tego na nic innego.

Zobaczcie zapowiedź pięknego ślubu Basi i Adriana :)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (1)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (2)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (3)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (4)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (5)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (6)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (7)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (8)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (9)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (10)

fotografia-slubna-usc-wroclaw-jelenia-gora-TiAmoFoto (12)

Zapisz