Jak przygotować się do sesji biznesowej?

jak-przygotowac-sie-do-sesji-biznesowej-fotograf-poznan

Postanowiłaś zainwestować w siebie i swój wizerunek. Wspaniale! Tym bardziej, że żyjemy w czasach, kiedy dobre zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania swojej marki osobistej (w internecie i nie tylko). Już niedługo spotkamy się w moim fotograficznym studio lub w siedzibie Twojej firmy. Zapoznaj się  teraz z krótkim poradnikiem jak przygotować się do sesji biznesowej. Dzięki tym wskazówkom i dobremu przygotowaniu obu stron uda nam się zrobić dokładnie takie fotografie, jakie sobie wymarzyłaś :)

 

Kreatywna sesja wizerunkowa jest idealna dla Ciebie, jeśli traktujesz ją nie tylko jako ważne zadanie do wykonania, ale też jako dobrą zabawę. Przeznaczamy na zdjęcia około 2 godziny, aby stworzyć ciekawy fotoreportaż. Oprócz zdjęć pozowanych wykonujemy też zdjęcia „lifestylowe”, w działaniu. Możesz wybrać dowolną lokalizację (Twoje miejsce pracy, kawiarnia, plener). W trakcie sesji powstaje bardzo dużo różnorodnych ujęć, które będziesz mogła wykorzystać nie tylko w CV, mediach społecznościowych, na stronie www, ale również w rodzinnym albumie (zadbam też o bardziej kobiece, portretowe ujęcia :) ).

 

czy-potrzebny-wizaz-sesja-biznesowa-fotograf-poznan

Rekomenduję oddanie się w ręce profesjonalnej wizażystki, która wykona makijaż i ułoży włosy. Kobiety często mówią mi, że ten proces działa na nie relaksująco :) Jeśli czujesz się na siłach, możesz pomalować się samodzielnie. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze wizażystki możesz zwrócić się do jednej z niesamowicie zdolnych kobiet, z którymi współpracuję.

 

jak-sie-ubrac-na-sesje-biznesowa-fotograf-poznan

Przygotuj sobie przynajmniej dwa zestawy ubrań. Niech to będą stroje, w których wyglądasz dobrze i jednocześnie czujesz się swobodnie. Jeśli w swojej pracy korzystasz z uniformu, również będzie mile widziany. Przemyśl też dodatki: biżuterię, zegarek, pasek, buty, itp. Strój lub dodatki mogą być w kolorach Twojej marki. Jeśli sądzisz, że potrzebujesz pomocy stylistki, chętnie skontaktuję Cię z jedną z niesamowicie zdolnych kobiet, z którymi współpracuję.

 

rekwizyty-sesja-biznesowa-fotograf-poznan

Oczywiście :) Zabierz wszystkie rekwizyty, które uważasz za potrzebne: związane z pracą, pasją i zainteresowaniami, Twoje produkty, wizytówki oraz przedmioty, które określają Twoją osobowość lub z którymi jesteś związana i chcesz je uwiecznić na swoich zdjęciach biznesowych.

 

Zapoznaj się z ofertą kreatywnej sesji biznesowej

 

Więcej na temat przygotowania do sesji zdjęciowej, możesz dowiedzieć się od Marty Krasnodębskiej, którą miałam przyjemność fotografować w Manchesterze :) Posłuchaj, jak ona przygotowała się do zdjęć:

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej Brand Photoshoot

💋Ja też myślałam, że jestem niefotogeniczna…i przez kilka lat, jedyne zdjęcie jakie miałam, to było selfie zrobione w kuchni wynajmowanego mieszkania. Potem używałam zdjęcia, które było zrzutem ekranu z live. Potem miałam kilka sesji zdjęciowych, po których miałam ochotę płakać bo wyglądałam, na 20kilo więcej, bez życia i jak nie ja. Teraz niestety na prawdę waże 20 kilo więcej…ale zdjęcia z ostatniej sesji UWIELBIAM!! Brak zdjęć nie powstrzymał mnie przed stworzeniem marki i biznesu i zdobycia klientów. W moich szkoleniach wzięło już udział tysiące kobiet z całego świata (41 krajów, więc niemal całego;) ….mimo, że moja marka powstała ZALEDWIE rok temu i jest na dobrej drodze do miliona za kilka miesięcy. Wskocz na live i pokażę Ci, jak💋radziłam sobie BEZ zdjęć💋jak przygotowałam się do sesji💋jak Ty możesz przygotować się do sesji aby niewielkim kosztem stworzyć wygląd za 💰 "milion dolarów" 😎➡PRZYPOMINAM, że mój kurs o tajnikach tworzenia marki od strony praktycznej jest ze zniżką tylko do północy! Wskakuj tutaj, aby się załapać na JEDYNĄ edycję w tym roku! ⬇⬇http://martakrasnodebska.pl/kurs21dni/Jeżeli już wiesz, że masz dość stania grzecznie w miejscu i przyglądania się, jak inni spełniają swoje cele i realizują "TWOJE" pomysły – to przygotowałam specjalny program, który pozwala szybko i skutecznie ruszyć z miejsca!☕Jeśli masz ambicję (i kawę;), marzenia i wielkie plany co do swojej marki i biznesu online, ale potrzebujesz wsparcia i konkretnej wiedzy, praktycznych wskazówek i solidnych strategii – to jest to program dla Ciebie.➡Pobierz specjalny planer i listę 7 błędów, abyś już nigdy więcej ich nie popełniła! http://bit.ly/hakerki-planer21dni

Posted by Hakerki Sukcesu on Wednesday, 19 September 2018

 

Jeśli przyjdą Ci do głowy inne pytania lub wątpliwości, napisz do mnie: kontakt@tiamofoto.pl

Zapisz

Zapisz